06 Eylül 2013

Akbank Yatırdığım Parayı Hesap İşletim Ücreti Olarak Kesmiş!

05.09.2013 tarihinde farklı bir bankadan TR560004******908880000****** ıban numaralı hesabıma 25 TL para yatırdım.Her zaman yaptığım gibi mobil bankacılıktan hesabıma baktığımda bakiyenin 0(sıfır) olduğunu gördüm.İçeriğe girdiğimde paranın hesap işletim ücreti olarak kesildiğini gördüm.

Akbank müşteri temsilcisini aradım hiçbir şey yapamayacağını 2 adet otomatik ödeme talimatı vermem halinde paranın iadesinin sağlanabileceğini söyledi ve pazarlık yapmaya başladı.Bu ücretin özellikle üstüne basa basa sadece internet aracılığı ile yılda 1-2 kez kullandığım bu hesaptan alınmasını kesinlikle haksız buluyorum.Ayrıca 50 TL olan hesap işletim ücreti hesaba kaç TL yatırırsam yatırayım kesilmemeli.

Oğuzhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan15 Eylül 2013

    göndermişş olduğunuz cevap sadece oyalamaya yönelik.kesinlikle hakkımı sonuna kadar arayacağımı belirtir tüğketici mahkemeleri ve diğer bütün kurumlara gideceğimi bildiririm.Ayrıca mevcut hesabı sadece internet bankacılığı ile kredi kartıma bakmak için girdiğimde gördüğümü de söylemek istiyorum.

  • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön