06 Nisan 2013

Akbank Yatırdığım Parayı Hemen Çekiyor!

05.04.2013 Gün itibariyle acil hastane parası ihtiyacı olan arkadaşıma para göndermek için Akbank atm nize geldim. Bugüne kadar hiç kullanmadığım hesabım üzerinden para göndermek için hesabıma son param olan 100 tl yi yatırdım.

Fakat yatırdığım tüm para hesap işletim ücreti olarak bana sormadan hesabımdan saniyesinde çekilmiştir. Daha uzun yıllar bankanızda müşteri olarak kalabilmem ve müşteri memnuniyeti ilkenize güvenerek çekilen bu paranın acilen hesabıma geri iadesini talep ediyorum.

Salih 44 Okunma

Cevaplar

  • Salih 18 Nisan 2013

    Maalesefki birçok kredi kartını kullanmış olduğum akbank herzaman takdir ettiğim ve müşteri memnuniyetine önem veren bir banka imajını gözümde yitirmiştir. yaşadığım maduriyetin hala farkına varmış değil. hesapta eksi bakiye yada herhangi bir borç bilgisi olmamasına rağmen param talan edilmiştir ve büyük bir maduriyet yaşamış oldum..

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön