Akbank Yatırdığım Para Hesapta Görünmüyor.

Sevda D. |

Akbank Ortaköy 'den İrlanda 'ya Western Union ile para gönderdim. Alıcı parayı çekemediği hesaba paranın yatmadığını belirtti. Akbank 'a gittim muhatap biz değiliz Western Union'i arayın dedi.

Western Union ABD genel merkezi aradım. Akbank'ın alıcı ülkeyi hatalı tuşlayıp Türkiye 'yi seçtiğini ve paranın hesaba geçmediğini toplam tutarı şubeye geri gönderiklerini ve gidip çekebileceğimi belirtti. Akbank şubesine tekrar gittim, hatayı kabul etmiyor. Parayı iade etmiyor. Komisyonu alıyor! Şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Havale- Eft Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevda D.
  24 Mart
  13:58

  İlginize teşekkür ederim. Bir haftada şubeden merkezinize ulaşılamayıp, sadece bir Twitter aracılığı ile belirttiğim şikayetim sonucunda bana ulaştınız. Çokta zor olmayan bu problemi çözdünüz.

 • 21 Mart
  11:34

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi