27 Ağustos 2013

Akbank Yaşama Destek Poliçesi İptali!

26.08.2013 tarihinde Akbank tarafından arandım ve yaşama destek poliçesi hakkında tarafıma bilgi verildi. Ancak yaşama destek poliçesinde kredi kartıma bloke koyulacağı konusunda hiçbir bildirim veya uyarı yapılmadı. Yaşama destek poliçesini müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal ettirdim ve bloke tutarının iade edilmesini talep ettim, ancak bir sonraki ay ekstreye yansıyacağı tarafıma iletildi. Yapılan işlemin düzeltilmesini talep ediyor, insanların güvenini sarsmamasını Akbank ailesinden istiyorum. Akbank Ana sayfadaki bize ulaşın bölümüne şikayetimi dile getirdim ancak güncellendiği için bir sonuç elde edemedim.

İbrahim 372 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim02 Eylül 2013

    SAYIN AKBANK YETKİLİLERİ, STANDART CEVAPLARLA ZAMAN ÖLDÜRMEYİN. BLOKELİ HESAP TUTARIMI DERHAL KREDİ KARTIMA İADE EDİN!!!!

  • İbrahim02 Eylül 2013

    AYNI CEVAPLARI TEKRAR TEKRAR YAZIYORLAR. STANDART MESAJ KOY GÖNDER NE GÜZEL DÜNYA.

  • Akbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön