21 Ocak 2015

Akbank Yargıtay Kararlı Dosya Masrafı İadesi Yapılmıyor!

Akbank'ın 0025 no.lu şubesinden 01405** no.lu hesabına bağlı olarak ev kredisi çekmiş ve bu krediyi daha sonra yapılandırdık. Akbank tarafından dosya masrafı ve kredi yapılandırma masrafı adı altında toplamda 2500 TL alınmıştır.

Bu masraflara itiraz ederek tüketici mahkemesine başvuruda bulunduk ve tüketici mahkemesi bizim lehimize karar verdi. Ayrıca karar Yargıtaya gitti ve oradan da lehimize karar çıktı. Akbank'ın kesmiş olduğu masraflar geri ödenmesi gerektiğine karar verildi. İstanbul Anadolu 1.tüketici mahkemesi esas:2013/121. Danıştay ilanı esas no:2014/21279 karar no:2014/21514. bu kararlar Akbank'a ulaşmasına rağmen, çok defa bu ücreti talep etmemize rağmen geri ödemiyor.

Kürşat 2.208 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön