18 Nisan 2013

Akbank Yapılandırma Usulsüzlüğü!

19/09/2012 tarihinde kredi kartı yapılandırması istedim fakat yapılan yapılandırma iki gün sonraya ödeme çıkarıldı yaptığım itirazlar sonunda sistem gereği olduğu mevcut taksiti son 24. taksitten sonra ödeyebilirsiniz demelerine rağmen her ay üzerine faiz konup sürekli her ay aranmaktayım.

Böyle bir taksitim olmadığını izah etmeme rağmen faizi ile beraber her ay rahatsız edilmekteyim. Bu durumun düzeltilip yapılandırma sonunda faiz uygulandığı halde iki gün sonraya taksit yapılamaz zaten faizin faizini ödemekteyim banka olarak usulsüz faiz almaktasınız bu durum kanunsuzdur.Bu durumların düzeltilmemesi durumunda TBB'ye dava edeceğim tarafınıza arz ederim.

İlhami 87 Okunma

Cevaplar

  • İlhami 27 Nisan 2013

    Cevap Hala Gelmedi ?

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön