Akbank Yapılan Haksızlık!

Enver Serdar B. |

Akbanktan 3 sene önce kredi kullandım. Bu borcu işten ayrıldığım için uzunca bir dönem ödeyemedim buna istinaden Collecturk isimli bir idari takip birimi beni arayarak, borcumun bir bölümünü ödediğinde taksit yapılabileceğini söyledi. 01.02.2016 tarihinde borcumun söylenen tutarını ödeyerek kendilerini aradım, Akbankın beni arayıp yapılandırma yapacağını söylediler. Buna istinaden hiç kimse tarafından aranmadım ve sabah avukatlık bürosundan ilgisiz bir bayan arayarak borcum için haciz gönderdiklerini, hepsini kapatmaz isem haciz edileceğimi söylediler. Bu konu hakkında uğradığım haksızlığın giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  09:55

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi