Akbank Yanlış Telefon Numarası!

Serap S. |

Bugün telefonuma Akbank'tan gelen mesajda müşteri numarası ve ınternet şifresi mevcuttu hesap açtırmadığım halde mesajın bana ulaşmasına şaşırdım ve müşteri hizmetlerini aradım. Y***** adında bir beye ait olduğu söylendi. Numaramın silinmesini talep ettiğimde t. c. numaramı vermem gerektiğini söylediler,vermediğim için işlemimi yapmadılar,T.C olmadan dilekte yazamıyolarmış böyle bir saçmalık olabilir mi? Lütfen 0****hesaptan telefon numaram silinsin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap S.
  03 Eylül
  00:32

  Konuyla ilgili benimle goruşen henüz kimse olmadı maalesef ve mesajlar gelmeye devam ediyor. Hem mevcut musterinizi mağdur edip ayni zamanda beni rahatsız etmektesiniz. Sizin ya da musterinizin hatası yüzünden ben subelerinizi gezip numara sildirmek için ugrasamam. Acilen silin numadami!

 • 01 Eylül
  09:21

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi