Akbank Yanlış Tahsilat Yaptı.

Ali T. |

08/03/2015 tarihinde yatırmış olduğum 735 TL kredi borcumdan 196 TL Avivasa Emeklilik Sigorta ücreti poliçemi iptal ettirmeme rağmen hesabımdan düşülerek kredi borcumun eksi bakiye olarak tahsil edilmiştir. Dolayısıyla bankaya karşı kredimi ödemediğimden dolayı mağdur duruma düşmüş bulunmaktayım. Bununla birlikte tarafıma gönderilen memnuniyet anketine dönüş yaptığımda ise soruma yanıt verecek muhatap bulamadım. Şikayetimi bildirmeme rağmen kimse dönüş yapmadı.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  12:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/03/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Mart
  12:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi