Akbank Yanlış Hesap Ekstresi Kesti.

Hayri M. |

Kredi kartı ekstrem yanlış kesildi ve bunun sonucunda 27.04.2014 tarihinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Düzenlemenin yapılıp en geç 3 iş günü içinde dönüş yapılacağını bildirdiler.
Ancak aradan 6 gün geçmesine rağmen aranmadım ve tekrar arayıp durumu sordum 02.06.2014 tarihinde. Özür dileyerek aramadıklarını ve gün içinde sonuçlanacağını söylediler.

Ben de perşembe günü son ödeme tarihi ve o güne kadar bu yanlışın düzeltilmesi gerekir ki ben de ödememi yapayım dedim. Kesinlikle bugün dönüş olacak size dendi ama olmadı. Bugün 05.06.2014 ve kredi kartımın son ödeme günü. Hala aranmadım. Akbank! Şimdi geç ödemeden doğacak faizleri kim ödeyecek? Tabi ben değil mi?Hala bir cevap yok.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayri M.
  09 Haziran
  19:22

  Henüz AKbank tarafında bana yapılmış olan bir dönüş yok.

 • Hayri M.
  06 Haziran
  10:10

  ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden defalarca yazdım, MH aradım defalarca konuştum. Ancak dün son ödme günü olmasına rağmen bir dönüş olmadı. Gecikme zammı ve faizleri muhakkak ki yine bana ödeteceksiniz. Bunu biliyorum.
  Ancak şunu söyleyeyim, bu iş çözülür çözülmez kesinlikle Akbank ile ilişiğimi keseceğim tamamen.

 • 05 Haziran
  16:19

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi