Akbank Yanlış Havaleyi Düzeltmiyor!

Ahmet Ç. |

19 Ağustos'ta Akbank ATM 'sinden eşimin hesabına para havale ederken yanlış bir tuş ve dikkatsizlikle başka bir hesaba parayı havale ettim. Bir saat bile geçmedi müşteri hizmetlerine yanlışlık için talepte bulundum. Konuyu değerlendirilip en kısa sürede bilgilendirileceksiniz mesajı gelmesine rağmen , bir hafta bekledim . Bir ses çıkmayınca yeniden müşteri hizmetlerini aradığım. 'Şubenize durumu mail ile ilettik onlarla görüşmeniz gerekiyor 'cevabı verildi.

Verilen şube telefonunu defalarca aramama rağmen cevap alamayarak , bir hafta daha geçti. Bugün şubeye gittiğimde , öyle bir mailin olmadığını ifade ettiler. Hala yanlışlık düzeltilmediği gibi kimse sorunun çözümüne yönelik bir çalışma da yapılacağını sanmıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  11:27

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi