11 Şubat 2014

Akbank Yanıltıyor!

Akbank'tan arayıp ,uzun süredir kullanmadığım için axess kartımla yapacağım ilk harcamamda 30 TL chip para yükleyeceklerini söylediler ve yüklemediler. Buradan yazdığım halde hiç ilgilenmediler. Arayıp yalan söylediğiniz için axess kartımı iptal edin dediğimdeyse iptal ettirmemem için çözeceklerini söyleyip hemen arkasından chip paramı yatırmayacaklarına dair mesaj yazdılar.

Gülşen 74 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen 12 Şubat 2014

    Değerlendirdiniz zaten ve inkar edip çipi yüklemeyeceğinizi söylediniz!Bankanızla yaşattığı onca sorundan sadece bir tanesi bu ve hçbirinde aramadınız,ilgilenmediniz,çözüm bulmadınız!Hemen axess kartımı iptal ettireceğim,tüm yakınlarımın da iptal ettirmelerini sağlayacağım.

  • Gülşen 11 Şubat 2014

    bu standart ve gereksiz cevaptan vazgeçip dürüst olmayı ve çözüm bulmayı deneseniz!!!!

  • Akbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön