Akbank Yanıltıldığımı Anında Bildirdiğim Halde İşlemi Durdurmadı.

Recep E. |

Kredi kartımla ön ödemeli kart almak için ödememi yaptım ancak kart kodunu alamadım. Durumu 1 saat sonra bankama telefonla ve yazılı olarak bildirmeme rağmen paranın yanıltıcı firmanın hesabına geçmesine izin verdiler.

Kendilerine gerekirse aynı meblağı Akbank'a yatıra bileceğimi ancak ödeme yaptığım meblağın yanıltıcı firmaya geçmesine engel olmalarını rica ettim ancak böyle bir işlem yapamayacaklarını belirttiler.

Ben bankama güvenemeyeceksem, bankam yanıltıcı firmaya değil de bana şüpheyle yaklaşacaksa ve hızlı hareket edilmesi gereken bu gibi durumlarda imzalı faks isteyecekse hakkımızı nasıl alabileceğiz? Süreci birkaç merciden devam ettiriyorum ama bankama olan güvenim kalmadı.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  17:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 31/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 31 Ağustos
  15:09

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi