Akbank Yanıltıcılık Karşısında İlgisizlikleri.

Duygu Ş. |

Akbank ATM kartımdan,bilgim dışında hesabımda ki para çekildi. Hemen Akbank'a bilgi verdim ve sonrasından kendilerinden haber alamadım. Hiç bir yönlendirme, bilgi verme vs yok. Arıyorum bilgi almak istiyorum ne mümkün! Ne zaman dönecek,ne zaman bilgi vereceksiniz? Neyi araştırıyorsunuz? Neden diğer bankalar 3 gün içinde çözüm üretirken Akbank 1 ay içinde çözüm üretemiyor?

Neden güvenlik zaafının sebep olduğu bu olay karşısında bu kadar çaresiz, ilgisiz? Bankanız ne kadar sıklıkla bu durumla karşı karşıya ki izle izle bitiremediniz güvenlik kameralarını? Paramın çalınmasına sebep oldunuz ama bunun karşılığında hiç bir şey yapmıyorsunuz? Müşterinize ne olursa olsun bilgi vermek zorundasınız!

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu Ş.
  03 Mayıs
  18:25

  kimse geri dönmedi, bilgi veren yok

 • 29 Nisan
  14:25

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi