Akbank Wıngs Kredi Kartı ve Ek Kart Üyelik Aidatı İadesini İstiyorum.

Muge T. |

5-6 senedir kullandığım Wings black kredi kartına bu ay 140 TL asıl kart,70 TL ek karta toplamda 210 TL yaklaşık 1 yıldır hiç kullanmadığım kartlara yıllık üyelik aidatı geldi. Geçen ay vade farksız taksit yaptığı nedeniyle uzun bir aradan sonra bu kartla alışveriş yaptım. Kullanmaz olsaydım.

Bu zamana kadar iptal edilen kart aidatları bu yıl her ne hikmetse bilmiyorum iptal edilmiyor. Çağrı merkezi ile görüştüğümde sebep söyleyemediler. En son 100 TL chip para teklif ettiler. Kabul etmedim tabi ki. 3 defa bireysel kredi kullandım ve sorunsuz ödedim. Kredi kartının ödemeleri düzenli. Kart aidatlarının iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  09:30

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi