Akbank Wings Kart Yüzünden Ek Kartın Kapatılması.

Emre C. |

Akbank wings kartımın taksitlendirilmesi ve taksitlerimin bitmesi yani borcumun bitmesine rağmen borcu her ay düzenli ödenen aktif kullandığım ek kartıma el koymuştur. Hiçbir haber verilmeden mağdur edildim. Alışveriş sırasında hiçbir bilgilendirilme olmadan gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ş. Ek Hesap

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  11:26

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Aralık
  15:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi