Akbank Wings Black Kartın Tüm Avantajlarını Aldılar!

Serkan İ. |

Wings, Axess, Carrefour Axess ve Wings Black kartımı uzun süredir kullanmaktayım. Fakat son dönemlerde Wings Black kartın normal kartlardan hiçbir fazlalığı kalmadı. Ayrıyeten şu konularda şikayetçiyim!

- Hesap bildirim cetvelindeki tüm tutarı zamanında ödememe rağmen dönem faizi adı altında anlamadığım bir faiz ödemek zorunda bırakıldım.

- 1 yılı aşkın süredir 4 adet faturam otomatik ödemede ve her faturama 50 Kr. para kesiliyor ama yeni talimat veren müşterilere 5000 mil veriliyor.

- Wings uçak biletim alımlarına % 25 mil zammı uyguladı.

- Sözde VİP hattını aradığımda önemli olan müşteri memnuniyeti deniyor fakat çözüm bulunmuyor. Akbank.com'a şikayet yazın deniyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan İ.
  03 Mart
  14:36

  Konu ile ilgili tarafıma dönüş sağlanmamıştır. Konu ile ilgili hiçbir şey yapılmamıştır.

 • 20 Şubat
  14:40

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi