10 Mayıs 2013

Akbank VOB Hesabı Yerine Normal Borsa Hesabı Açıldı!

Şanlıurfa Akbank şubesine yaklaşık 2-3 hafta önce VOB hesabı açmak için Siverek ilçesinden 100 km yol gittim. Oradaki bireysel müşterideki bayan gerekli evrakları hazırladı bana tam 45-50 adet kağıt imzalattı ama imzalattı. İmzalattığı kağıtlar VOB hesabı için değil normal borsa hesabı içinmiş.

Ben özellikle kendisine söyledim Siverek'ten geliyorum orada VOB hesabı açılmıyor il merkezinde yapılıyormuş diye belirttim özellikle VOB diye o da bana tamam dedi. Yanlış hesap açtı bana. Daha sonrasında telefonla o bankaya ulaştım. bir adamla görüştük o halletmeye çalıştı yapılan yanlışlığı görüp ama o da halledemedi. Üstelik o bayanı telefona istememe rağmen yerinde yok dedi.

Eren 133 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön