Akbank VIP Hizmet Böyle Olmasa Gerek.

Mehmet Ö. |

Akbank kredi kartım geçen ay zamanı dolduğu için değişti önceden ekstre ve cep telefonuma ödeme tarihi ve miktarı gibi bilgi gelirdi şimdi gelmiyor. Bende VİP müşteri hattını aradım tabi telesekreter bir sürü numara iyide benim derdim bu numarada değil şahısla irtibatım gerek kart iptali arıyorum. Ben yönlendireyim efendim o ona o ona sonunda yine telesekreter bana bu aylık bilgimi veriyor.

Tam üç kez aradım halimi anlattım bir şey değişmiyor. Sonunda kızdım kartımı iptal ettireceğim dedim tamam yönlendiriyoruz diyorlar. Yine telesekreter. Bu ne kardeşim derdimizi anlatamayacak mıyız E-posta adresimizi alıp ( ki bankada olması lazım ) ya da telefonunuza aynı hizmeti verelim demek çok mu zor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  16:12

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi