Akbank Verilmesi Gereken İndirim Verilmedi!

İsmail T. |

02/02/2015 tarihinde saat 21:20 civarında Teknosa teknoloji marketinden Axess kredi kartım ile 780 TL alış veriş yaptım. Bu alışverişin ertesi günü yani 03/02/2015 tarihinde saat 12:29'da axess ten mesaj geldi. Mesajda şöyle yazıyordu; 'Teknosa'dan yapacağınız 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize axess'ten 60 TL indirim fırsatı!

Son gün 28 Şubat
alışveriş yaptığım yerde bildiri ya da afişin olmaması ve ben alış veriş yapalı henüz 1 gün bile olmamasına rağmen bu mesajın benimle alay eder gibi gelmesi canımı fazlası ile sıktı.
Alışveriş şartlarını sağladığıma inanıyorum ve 60 TL indirim yapılması adına kredi kartıma chip para yüklenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  17:42

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi