23 Temmuz 2015

Akbank Verilen Vaat ve Kart Aidatı Sorunu.

237*** No.lu müşterinizim. 6673 ile biten kartım hakkında yazıyorum. 1 yılı aşkındır kartınızı kullanıyorum, kart aidatı konusunu müşteri temsilcinize sorduğumuzda arayın iadesi harcama ve ödemelerinize göre iyi ise yapılır deniyor, belki 4-5 defa farklı temsilcinizden duymuşumdur bunu.

Mevzu bahis kartın limiti 750 lira çok düşük olduğu halde ve farklı kartım olduğu halde sizin kartınızı kullanıyorum sadece bu ay 700 ödeme yapıp 1.450 ye kadar çıkardım limiti ve kullandım ödemelerimi de sürekli yaparım fazla fazla ama siz müşterinin kıymetini bilmeyin kart aidatı alın, 90 lira için talep oluşturun, uğraştırın. Gerekenin yapıp iadeyi sağlayın.

Yılmaz 173 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz25 Temmuz 2015

    o zaman mh temsilciniz düzenli ödeme ve harcamanıza göre iade edilir şeklinde bilgi vermesin, bu yıl ben dahil olmak üzere bir çok müşteri kaybedeceksiniz, 10 gün önce kapatacak oldum 75 lira çip para önerdiniz 6 ay kapatmamaya 90 lira olarak geri aldınız kusura bakmayın buna literatürde sahtekarlık denir.

  • Akbank Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 24/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön