24 Kasım 2014

Akbank Vefat Eden Babama Hasta Yatağında Haciz Yolladı!

Babamı 3 ay önce kaybettim. Siz Akbank çalışanları kredi borcundan dolayı ve babamın yatalak hasta olmasını bildiğiniz halde eve gelmeyip herhangi yapılandırma süreci sunmayıp direk babama ait olan evin üzerine 4.880 TL için haciz koydunuz!

Buna da geçtim babam vefat etti ve size ödemiş olan kredinin geri ödenmesi için raporlar ve ölüm kağıdıyla Akbank Osman Bey şubesine geldik. Konu ile ilgili dönüş beklerken bugün şubeniz bize kağıtları ilk kaybettiklerini, ben şikayet ettiğim söylediğim için onlara teslim ettiğim evrakları çıkartıp buldular. Bu konu için sizden acil dönüş bekliyorum yoksa mahkeme yoluyla işim çözülecektir.

Betul 551 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön