Akbank Vadesiz Hesap Kapatmama!

Bülent Ecevit Ö. |

27/10/2015 tarihinde 730 Gölbaşı/Ankara şubesinden, 60 Malatya merkez şubesinde bulunan hesabımın kapatılması için yazılı talimat verdim ve 2 (iki) defa İnternet bankacılığından "bize ulaşın" bölümünden kapatılması için mesaj yazdım. (borcumdan yok) Halen hesabım açık daha ne yapayım. Hesap işletim ücreti kesmeye gelince kesiyorsunuz! Kapatılmama nedenin tarafıma bildirilmesi ve yasal olarak hakkım olan hesabımın kapatılmasını istiyorum. Yapılan işlemlerden tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  10:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Kasım
  15:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi