11 Şubat 2014

Akbank Vadesiz Hesabımdan 55 TL Hizmet Bedeli Kesmiş!

Akbank'tan bir vadesiz hesap açtırıyorum, bir sürü banka ile çalışıyorum. Cebimde bulunan 160 tl bankada bulunsun ki daha güvenli olsun diye Akbank vadesiz hesabıma yatıyorum. Bakiye sorgula diyorum bir de neyle karşılaşıyorum! 55 tl para benim hesabımdan çekilmiş! Ve bana sormadan, neymiş? Hizmet bedeliymiş! Neymiş? Yılda 2 defa alınıyormuş!

Sadece paramı orada barındırıyorsun, ne hakla bana bilgi vermeden benim paramın yılda 110 tl'sini alabiliyorsun? Ben paramın geri iade edilmesini ve hesabımın kapatılmasını istiyorum! Gerekli işlemleri yapınız.

Süleyman 73 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman13 Şubat 2014

    Gerekli incelemeyi yapmak bu kadar zor mu?? Benim hesabımda milyon dolarlar dönmüyor. İlk defa para yatırdım ve paramın yarısını siz aldınız!! Bunun geri iade edilmesini ve 14.02.2014 tarihinde telefonla aranarak bunun sonuca ulaşmasını talep ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön