16 Kasım 2013

Akbank Vadeli Altın Mevduat Hesabına Faiz Vermiyor!

29. 11. 2012 de Bahçeşehir şubenizden aldığım 2885 gr (gr 98. 55 TL) altına bir yıldır vadesiz altın mevduatı olarak muamele edildiğinden, herhangi bir altın faizi alamadığım gibi fiziki altınımı da sizden almam mümkün olamıyor.

Konu hakkında tarafınıza bir çok kez sıkıntı ve talebimi ilettim. Ancak ne yazık ki bu taleplerime Akbank'ın duyarsız ve umursamaz yaklaşımı, 15 yıllık Akbank müşterisi olarak beni Akbank ile bağlarımı koparma noktasına getirmiştir. Altın mevduatı konusundaki bu mağduriyetimin ya faiz verilerek ya da fiziki altınım teslim edilerek acilen giderilmesini talep ediyorum. Lütfen öncelikli olarak inceleyip tarafıma cevap veriniz.

Sibel 197 Okunma

Cevaplar

  • Sibel21 Kasım 2013

    Akbank müşteri ilişkileri biriminin tamamen durumu kurtarmak için kayıt açılır açılmaz müşterimizle temasa geçeceğiz şeklinde her defasında yaptığı comment tümüyle asılsızdır, hiç bir şekilde temasa geçmiyor ve problemleri ne yazık ki çözmüyorlar, sadece şikayetvar a girenler "Akbank ne çabuk çözüm sunmuş" şeklinde algılanır ümüdiyle böyle kendilerine hiç yakışmayan hamlelerde bulunuyorlar. Akbank gibi büyük bir bankaya hiç yakışmıyor doğrusu.

  • Sibel18 Kasım 2013

    Akbank Müşteri şikayet birimi dikkatine, sitenize zaten en az 6-7 kez problemimi aktardım ancak maalesef, tarafınızdan her defasında 20 gün sonra gönderilen kısa bir email ile yakın zamanda çözüm sağlanacak,şubenize müracaat ediniz deniyor şubeise elinden hiç bir şeyin gelmediğini belirtiyor,böylece 1 yıl geçti, daha ne kadar beklemeliyim? on yıl mı??

  • Akbank Temsilcisi16 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön