Akbank Uzun Süredir Kullanmadığım Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Alper A. |

14.08.2014 tarihinde Akbank vadesiz hesabıma başka bir banka hesabımdan 500 tl gönderdim.Akbank hesabıma girdiğimde 55 tl işletim ücreti kesildiğini gördüm.Uzun süre bir kullanmadığım bir hesabımdan bu kadar yüksek bir miktarda para kesilmesini kabul etmiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda gayet doğal kesilmesi diyor.Kesilen paramın iadesini istiyorum.Acil ihtiyaç dolayısıyla para gönderdiğim bir hesabımdan bu kadar para kesen Akbank'ı kınıyorum.Sorunum çözülmezse Akbank'la bütün ilişkilerimi sonlandıracağım.Müşterisine böyle davranan bir bankayla çalışmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper A.
  20 Ağustos
  12:06

  Sikayetimle ilgili bir cozum uretilmedi su ana kadar.Bundan sonra uretilmeside bu bankaya benim bakis acimi degistrmez.Bir daha kesinlikle yolum dusmeyecek bu bankaya.Musterisinin sorunuyla ilgilenmeyen bir banka olarak zihnimde yer etti.Kimseye tavsiye etmem bu bankayla calismayi.

 • Alper A.
  18 Ağustos
  14:50

  5 gun once yaptigim sikayet bildirimime hala geri donus yapilmadi."En kisa sure" anlayisiniz kac gun acaba?

 • 14 Ağustos
  16:48

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi