23 Nisan 2014

Akbank Üyelik Ücretini İade Etmedi.

Babamın Axess kartından otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda üyelik ücreti alınmayacağı sözü verilmişti. Akbank hep farklı olduğu gibi verdiği sözü tutma konusunda da hep farklı . Derdimizi anlatmak için bankayı aradık bir saat ondan ona , öbüründen başka birine bağladılar en sonunda da ücret geri yüklenecek dediler.

Böyle kabalık olmaz. Almayacağım dediği ücreti kontrol etmesek kesilmeyeceğine söz verdikleri halde bize ödetecekler. Akbank'a olan güvenimiz sıfır oldu. Kontrol etmez iseniz alacaksınız. Uygulamanızı eş dost herkese anlatacağız. Ayrıca kesilen parayı geri yükleyerek bize bilgi vereceksiniz.

Ali 105 Okunma

Cevaplar

  • Ali 27 Nisan 2014

    24 ünde bildirdik 27 si oldu ne arayan var ne soran. Reklamlarda meşhur insanları oynatmakla her dizi arasına sıkıştırmakla hizmet olmaz. Önce söz verdiğiniz konularda sözünüzde durun, azıcık müşteriye saygı duyun yolunacak kaz olarak görmeyin sonrada hizmet verin reklam değil !

  • Ali 25 Nisan 2014

    Bize ulaşın linkinden size ulaşmak zorunda değiliz .Bankanızın müşterisiyiz ve müşteri temsilcisine ulaşabilmekte en doğal hakkımız ancak ne mümkün , saatlerce oradan oraya aktarmaktan başka bir iş yapmıyorsunuz.

  • Akbank Temsilcisi24 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön