Akbank Üyelik Ücreti Kesti.

Uğur Ö. |

Akbank üyelik ücreti adı altında 87 TL ücret kesintisi yapmış, illa uğraştıracaksınız Tüketici Mahkemesi ile yaptığımız harcamalarda yeterince kazanmıyormuşsunuz gibi bir de üyelik ücreti alıyorsunuz, söyler misiniz bize ne gibi hizmet veriyorsunuz. 7-24 arayıp rahatsız etmekten başka yaptığınız bir şeyde yok (Bunu iptal edeceğinizi düşünmüyorum zaten ama insanlar görür de nasıl bir banka olduğunuzu anlarlar umuduyla yazıyorum.)

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ö.
  12 Ekim
  03:01

  Klasik banka cevaplama örneği sergilediniz müşteri memnuniyeti (0) sıfır. Benide yanıltmadınız her zamanki gibi tabi ki de geriye dönük olmak kaydıyla Tüketici mah. Gideceğim

 • 10 Ekim
  11:05

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi