06 Şubat 2014

Akbank Üyelik Ücreti Kesiyor!

Akbank Axess kredi kartımın hesap dökümünde 75 TL ederinde üyelik ücreti kesildiğini gördüm. İnternet te konu üzerine yaptığım incelemede çoğu müşterinizin üyelik ücreti üzerine yaptığı şikayet üzerine kesilen paranın iade edildiğini okuyorum. Bu ayrımcı tavrın giderilmesi ve tarafımdan kesilen üyelik ücretinin iptalini rica ediyorum.

Tuba 51 Okunma

Cevaplar

  • Tuba 06 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Site üzerinde yaptığım incelemede kopyala yapıştır mantığı ile diğer üyelerin şikayetleri üzerine yaptığınız bilgilendirmeleri (!) okudum. Üyelik ücretinin iadesini talep ediyorum, aksi taktirde borçlarımı ödeyip, hesabımı ve kartımı kapatmak niyetindeyim. Bilgilerinize.

  • Akbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön