24 Mayıs 2016

Akbank Üyelik Ücreti Kesildi.

Şubat ayında Akbank'a ihtiyaç kredisi için başvurdum. Adıma vadesiz TL hesabı açıldı ve Neo kart çıkarıldı. Birkaç gün sonra benim haberim olmadan bana Axess Platinum kredi kartı gönderildi. 08.05.2016 tarihinde 109 TL üyelik ücretinin kesildiğini ekstreye baktığımda şans eseri gördüm. Benim haberim olmadan bana gönderilen bir karttan bu kadar yüksek üyelik ücreti kesilmesi bana göre adil değil. Üstelik şubat ayında Axess kredi kartlarına başvuranlara 50 TL chip para veriliyordu. Benden hem 109 TL tahsil edildi hem de 50 TL chip para karta yatmadı. Bu mağduriyetimi Akbank'a 17.05.2016 tarihinde telefon ederek ilettim. Konuyla ilgili şikayetimi aldılar, konuyla ilgili ban geri dönüş yapılacağı söylendi ancak bana ne telefon yoluyla ne de mail yoluyla bir haftadır geri dönmediler. Mağduriyetimin giderilmesini ve benden tahsil edilen üyelik ücretinin iptal edilmesini istiyorum.

Uğur 166 Okunma

Cevaplar

  • Uğur24 Mayıs 2016

    Şikayetime banka tarafından olumsuz yanıt verildi. Hem habersiz kart gönderip hem de 2 ay sonra 109 TL üyelik ücreti almak böyle kurumlara yakışmıyor. Üstelik 50 TL'lik chip paradan da hiç bahsedilmemiş bile. Koskoca banka bunları kar sayıyor ama kullanıcıların gözünde kaybettiği prestiji hiç hesaba katmıyor. Kısacası kimseye tavsiye etmem.

  • Akbank Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön