Orhan C. Teşekkür Mesajı

Olumlu dönüş yaptığınız için teşekkür ediyorum.

Akbank Üyelik Ücreti İptali...

Orhan C. |

09.09.2016 tarihinde ekstreme yansıtılmış olan "üyelik ücreti" adı altında tarafımdan kesilmiş 87 TL tutarındaki ücretin iptali için müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede, bankaya bildirim yaptığını fakat bankanın olumsuz yanıt verdiğini bildirdi. Neden olduğunu sorduğumda yıllık kesinti olur her kredi kartında sözleşmede geçer falan falan dedi. Sorun şu madem kesinti oluyor her kullanıcıda e peki neden temsilci önce görüşüyor sonra olumsuz olduğu bilgisini bize veriyor? Yani her kullanıcıya farklı davranıyorsunuz bariz. Ben bu tutarın tarafıma iadesini istiyorum gerekeni yapmaya da hazırım diğer her konuda memnun olduğum bankanın olumlu yanıt vermesini bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan C.
  05 Ekim
  15:12

  Olumlu dönüş yaptığınız için teşekkür ediyorum.

 • 23 Eylül
  09:25

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi