Akbank Üyelik Ücreti İadesi!

Bilal E. |

Wings kartı kullanmaktayım Önceki senelerde kartıma yansıyan üyelik ücretlerini müşteri temsilcisini arayarak iade aldım Bu sene yansıyan ücreti de yine aynı şekilde arayarak iadesini talep ettim. Ancak müşteri temsilcisi iade işlemini yapmadı. Bende önceki senelerde iade etikleri ücreti bu sene neden iade etmediğini sordum ve tutarlı cevap alamadım Sonra üye ücretini kartı kullanacağım önümüzdeki dönem için mi, yoksa geçen dönem kartınızı kullandığım için mi alıyorsunuz?

Diye sordum mt İşe sonraki dönem için dedi Bende kartınızı sonraki dönem kullanmayacağım kartımı iptal ediniz ve üye ücretini iade ediniz dedim Ancak mt Bunu yapamayacağını söyledi ve kartımı iptal etti.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  18:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 28 Ekim
  09:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi