Akbank Üyelik Ücreti Alıyor!

Huseyin H. |

Akbank **** **** **** 9626 no'lu axess kredi kartımdan 2005,2006,2007,2008 yıllarında üyelik ücreti adı altında toplam 110.00 TL'nin tarafıma iadesiyle ilgili ikamet ettiğim Bursa/Orhangazi tüketici hakem heyeti ne 16,11,2013 tarihinde başvurdum.

07,01,2014 tarihinde tüketici hakem heyetinin tarafıma iadesine karar verip 15 gün yasal itiraz süresinin dolmasına rağmen Akbank iadesini yapmadı. Bu kartıda kullanmıyorum kapattırdım. Banka şubeside iadeyle ilgili şube ve müşteri hizmetleri arasında kaldık. Tarafıma iadesini arz ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin H.
  28 Ocak
  14:56

  Bireysel tüketiciler olarak sıgındıgımız tek kapı tüketici hakem heyetleri.hakem heyetlerinin verdigi karar lar bu bankaları baglamıyor galiba.ilgilenen yok haklı bulunmamıza ragmen kanun un bankalara yaptırımı yok yada bankalar ın insafına bırakılmış

 • 24 Ocak
  20:19

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi