19 Şubat 2013

Akbank Üyelik Ücreti Alındı!

Akbank Taş ile ilk olarak 2009 yılında tanışmış bulunmaktayım. Söz konusu banka ile 4 yıl çalışmış bulunmakta ve banka beni maaş müşterisi olarak tanımlamaktaydı. Bahse konu bankadan 2010 yılında ihtiyaç kredisi, 2011 yılında ihtiyaç kredisi ve konut kredisi + BES işlemlerinde bulundum. Bunlara ek olarak her ay 900 TL üzerinde alışveriş yaparak aktif kullanıcı olarak işlemlerime devam ettim.

Fakat Kasım ayı ekstreme baktığımda, 2,50 TL lik Sanal Kart ve 65,00 tl lik üyelik ücreti bedelinin bilgim dışında kesildiğini rastgele görmüş bulunmaktaydım. Aralık ayı itibariyle bankaya ait kredi kartlarını kullanmayı bıraktım ve konut kredimi ******* ***** üzerine taşımayı düşünmekteyim.

Erkan 37 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön