Akbank Üyelik Ücreti Alımı!

Burak K. |

Akbank hiçbir özelliği olmayan 700 TL limiti olan Wings kart için 104 TL ücret talebinde bulunuyorlar. 2 yıla aşkın süredir böyle bir ücret talep edilmiyordu. Ancak bugün gelen ücret karşılığında call centera gerekli itirazlarda bulundum ancak kesinlikle iptal edilemeyeceği söylendi. Daha sonra başka bir çalışana aktarıldım. Onun da bana sunduğu bankanın bana özel 75 TL chip para hediye edeceği bilgisi oldu. Ben üyelik ücretinin tekrar iptalini istedim. Bu seferde üyelik ücretsiz kart gönderebileceklerini söylediler. Tarafıma yansıtılan ücretin iptal edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  16:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 28/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 28 Eylül
  16:56

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi