09 Nisan 2016

Akbank Üyelik Ücreti Aldı İade Edilsin.

1 Nisan 2016 tarihinde üyelik ücreti adı altında hesabımdan kesilen 98 TL'nin iade talebi için 444 25 25'i 2 defa (4 nisan ve 6 nisan) aradım.
İlk görüşmemde daha şikayetimi yeni dile getirmişken bana "talebinizin bankamız tarafından red edilmiştir. " diye bir dönüş sağladı trajikomik olduğunu düşünüyorum.
Muhatap olduğum müşteri temsilcisi hanımefendi talebim üzerine şikayet kaydımı oluşturduğunu belirtti. Kaydı oluşturduğunu telefona gelen otomatik SMS ile anlamış oldum ancak her hangi bir dönüş olmadığı için 2. aramamı 6 Nisan tarihinde gerçekleştirdiğimde bu defa muhatap olduğum beyefendi "adınıza kayıtlı şikayet kaydı bulunamamaktadır" diye bir dönüş yaptı. Bu demek oluyor ki Akbank, bu ve benzeri şikayetler ile gelen müşterileri oyalamak üzerine kurulu bir bezdirme politikası izleyerek müşterilerin vazgeçmesini amaçlayan bir sistem kurgulamışlar.

Hasan 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön