06 Aralık 2013

Akbank Üyelik Ücreti Aldı!

1 seneyi aşkın süredir Akbank kredi kartı kullanıyorum. Kullanmaya başladığımın ikinci ayında üyelik ücreti altında kart bedeli istendi ancak müşteri hizmetler tarafından iadesi sağlandı ama 24/11 de kesilen hesap özetime bakıyorum ki tekrar üyelik ücreti adı altında 75 tl yazılmış.

Kartımı çıkartırken özellikle olmadığına dair bilgi almış olmama rağmen (ki kartı teslim almadan önce de defalarca sordum görevliye "kesinlikle kart ücreti alınmıyor eğer alınırsa ben kefilim bana gelin" şeklinde bir hitapta dahi bulunuldu Mecidiyeköy şubenizdeki görevliden). Bu üyelik ücreti adı altında alınan, alınmaya çalışılan 75 TL'in kartıma iade edilmesini rica ediyorum.

Seza 37 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön