Akbank Üyelik Ücreti Aidatı Kesti.

Mustafa A. |

Kartımdan almış olduğunuz üyelik ücretini yani 90 TL tutarı iade etmenizi rica ediyorum. Aksi durumda 4 yıl kullandığım neo kartımı ve axess kartımı iptal edeceğim. 4 yıl boyunca neo kartımdan aldığınız üyelik ücretlerini saymıyorum bile konuyla ilgilenmenizi ve axess kartımdan aldığınız 90 TL tutarın iade etmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  04 Kasım
  00:36

  En kisa zaman bana donus yapilmaz ise kredi kartini iptal edecegim . Sikildim bu tur oyunlardan 90 tl parami istiyorum yada vermeyin iptal ettireyim siz bana mecbur degilsin ben size . Yeni hesap acip neo kartimdaki paramida sizin bankanizda tutmam en kisa zamanda onuda iptal edecegim . Bir kurusumu bile sizde tutmam yillarca iyi aldiniz hic bir parayi geri istemedim .. iyi calismalar

 • 31 Ekim
  17:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi