Akbank Üyelik Ücreti Adı Altında Kartımdan 87 TL Lira Tahsil Edilmiş!

Çağatay G. |

Yaklaşık üç ay önce kredi kartı edindim. Zor zamanlarda bulunsun kullanırım diyerek. Geçen ay çekim yaptım ve bu ayın ekstresinde bir baktım 87 lira üyelik ücreti kesilmiş. Bu ücretin tarafıma tekrar iade edilmesini talep ediyorum. Diğer yandan bu ücret tarafıma iade edilmezse önümüzdeki ay kartımı kapatacağımı bildirmek istiyorum yetkili kişilere. Ç** G**

Etiketler :

İşlem Ücretleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağatay G.
  12 Temmuz
  15:52

  Değerlendirmeye alındı fakat halen geri dönüş sağlanmadı. Aynı mesajı defalardan insanlara kopyalamak çözüm odaklı bir müşteri memnuniyeti sağlamıyor.

 • 11 Temmuz
  09:24

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi