Akbank Üyelik Ücreti!

Kadir A. |

90 lira üyelik ücreti mi olur ya? Önceden iptal ediyorlardı artık ona da olumsuz cevap veriyorlar. Yazıklar olsun kapatacağım artık bu kartı zorla müşteri kaybetmeye çalışıyorlar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  12:15

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Kadir A.
  24 Ocak
  11:13

  Sözde Türkiye'nin en büyük bankası fakat müşterilerini üyelik ücreti adı altında dolandırıyor. Ben bu bankanın kartını zaten kullanıyorum. Benden zaten kazanıyorsunuz bir de üyelik ücreti nedir ya? Üyelik ücreti iptal edilmezse kapaticam bu kartı. Benim hesaplarım ortada bakıp kontrol edip öyle arayın. Benden çok kazandınız ama bu son oldu...