Akbank Üyelik Ücreti....

Seyda A. |

4 yıldır Axess kartımı aktif olarak kullanıyorum. Ancak her yıl ocak ayında Extreme 80 TL üyelik ücreti yansıtılıyor. bende her defasında arıyorum ve gerekli olan konuşmayı yapıyorum ancak bana denilen Şu kartınızda öyle bir muvaffakiyet mevcut değil. 4 yıldır böyle bir muvaffakiyetim madem yoktu da nasıl arama yaptıktan sonra ücreti geri çektiniz. Ve aidatlı kart olduğunu biliyordunuz gibi konuşmalar. Madem tüm görüşmeler kayıt altında 4 yıl önceki konuşmayı dinleyin bakalım. Gereği yapılmadığı takdirde bankacılar birliğine şikayet edeceğim. Sonuna kadar hakkımı arayacağım. Kartı müşteriye verene kadar her şey mübah usulü davranılıyor demek ki.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  14:19

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi