Akbank Üyelik Ücreti....

İrem H. |

Maaş anlaşmalı hesabımın kredi kartından üyelik ücreti kesilmiştir. Üstelik üyelik ücreti kesilmeyeceğini taahhüt ederek bize gönderdikleri kredi kartından ikinci defa kesilmektedir. İlk seferinde bankayı arayarak iadesini talep etmiştim. Siz bu ay ödeyin önümüzdeki ay borcunuzdan düşülecektir denmişti ve o şekilde de olmuştu.

Ne hikmetse bu seferde tam hesap kesim tarihi gününde işlemi gerçekleştirmişler. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise şuan iade edemeyeceklerini 10-15 gün sonra tekrar aramamı söylediler. Gerekli işlemler bir an önce yapılmazsa şikayetimi hukuki yollardan dile getirmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  14:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 03 Eylül
  17:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • İrem H.
  02 Eylül
  20:14

  Ayrıca iade edemeyeceklerini söyleyen bir de e-mail atmışlar