Akbank Üyelik Ücreti!

Bahadir E. |

İstemediğim halde yollanmış olunan kredi kartını kullanmak gibi bir hata yaptım ve cezası 100 TL'lik üyelik ücreti olarak bana döndü. 20 dk telefonda bekletildikten sonra yasal yolların acık olduğu çağrı merkezindeki görevli söylendi. Haksız yere alınan paramın iadesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Kart Habersiz Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  15:03

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/06/2015 tarihinde e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Bahadir E.
  02 Haziran
  11:43

  Akbank t. a. ş Müşteri Şikayet Yönetimi Çağrı merkeziniz niçin var? Bundan sonra hayatımın hiçbir döneminde ürün ve ürünlerinizi kullanmayacağım tanıdığım herkese her yerde yaptığınız gaspı anlatacağım.

 • 02 Haziran
  11:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi