Akbank Üyelik Ücreti 100 TL Almış.

Özgür A. |

100 TL üyelik ücreti nedir yani? O kadar yıllık müşterinizim ödediğim faizin haddi hesabı yok, kredi çektim babamla onu ödüyorum elimde platinum kartım var ama benim haberim olmadan üyelik ücreti almışsınız. Ben sizin üyeniz değil müşterinizim. Geçenlerde de kendi Akbank hesabımdan farklı bir Akbank hesabına 800 civarı para gönderdim Akbank sağ olsun 5 TL kesiverdi, çok şaşırdım. Kendi müşterisini bile bile kaybediyor başka ATM'den de yapsam bu işi onlarda bu kadar kesiyor. Böyle olduktan sonra ben ne anladım bu işten? Paramın iadesini talep ediyorum yoksa teker teker bunlardan da kurtulmak şart olacak bu şekilde devam ederse, bir daha yakınından bile geçmem.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  15:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Temmuz
  16:26

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi