24 Eylül 2014

Akbank Üyelik Aidatının İptalini İstiyorum!

Hamili olduğum 55****24 no'lu Akbank Axess kredi kartından 2014 yılı Eylül ayına ait Hesap Bildirim Cetveli'nde 90.00 TL üyelik aidatı ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Kesilen üyelik aidatı ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Yukarıda saydığım nedenlerle 2014 yılı Eylül ayına ait Hesap Bildirim Cetveli'nde yer alan üyelik aidatı adı altındaki ücrete itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 90.00 TL kredi kart üyelik aidatının bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum.Aksi halde kartımı kapattıracağım.

Eray 336 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön