23 Mayıs 2016

Akbank Üyelik Aidatı ve Hesap İşletim Ücreti...

Daha önceki yıllarda Tüketici Hakem Heyeti ile ancak alabildiğimiz kesilen ücretlerin şimdi bankaya bildirilerek alınması gerektiği söyleniyor. Kredi kartı vermek istediklerinde ısrarla almayacağımı söylememe rağmen kredi kartınızı aktif olarak kullanırsanız hiçbir ücretin kesilmeyeceği söylendi ama şimdi önceki senelerde ve şu anda 87 TL kesilmiş. Yine aynı şekilde hesap işletim ücreti kesintileri. Bu sene ve geçmişte kesilen tüm kesintilerin geri iade edilmesini istiyorum. Sürekli para kesilmek için her türlü yol uygulanıyor. Bu şekilde devam edecekse de haklarımın iadesini ve akabinde kredi kartımın ve hesabımın kapatılmasını istiyorum.

Mukaddes 101 Okunma

Cevaplar

  • Mukaddes07 Haziran 2016

    Sadece son kesmiş olduğunuz ücreti iade etmişsiniz daha önce yapılan kesintiler iade edilmemiş. Diğer kesintilerin en yakın zamanda ödenmesini aksi halde hesabımın ve kredi kartımın derhal iptal edilmesini istiyorum. Alacaklarımla ile ilgili süreci de takip edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön