Akbank Üyelik Aidatı İade Edilmiyor.

Beyhan Baştopçu K. |

Akbank üyelik aidatını tüm çabalarıma rağmen alamadım bankaya gittim veremiyecekleri müşteri hizmetlerini aramamı söylediler orası da veremiyeceklerini söylediler. Ben niye 80 liramı vereyim şikayet ilçe kaymakamlığa şikayet etmem mi lazım en kısa zamanda kartımı kapattıracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyhan Baştopçu K.
  10 Ekim
  23:17

  Üyelik aidatını bu sene bana vermediler şubeye gittim buradan yardımcı olamayız müşteri hizmetlerine başvurmam gerekiyormuş aradım oraya bağlanma mümkün değil artık çalıntı kart bölümünden zorla bağlamadım oradanda veremiyeceklerini söylediler ben niye 80 liramı vereyim yasal hak diyorlar ama hiç yardımcı olmuyorlar en kısa zamanda kartlarımı ve hesaplarımi kapatacağım yardımcı olursanız ve haklarımı bildirirseniz sevinirim

 • 08 Ekim
  15:40

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Ekim
  14:55

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi