Akbank Üyelik Aidatı Adı Altında 80 TL Kesmişler!

Bülent B. |

Daha MEB olarak anlaşalı 2 ay olmadı anlaşma şartnamesinde yok diye bildiğimiz üyelik aidatı adı altında 80 lira kesmişler. Sanal kartla yaptığım internet alışverişlerine para kesmişler. Güya hiç bir işlem ücreti kesilmeyecekti sadece ek kart çıkartma ücreti olacaktı. bu parayı da hakem heyeti ile vereceksiniz vermezseniz değişik başlık ve içerikte olumsuz düşünce ve eleştiriler ile her hafta internet ortamına Akbank ı kötüleyen mesajlar yazmaya şikayet etmeye devam edeceğim..

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent B.
  11 Nisan
  21:03

  okul olarak anlaşalı 2 ay geçti 85 lira üyelik aidatı nedir bu saçmalık. anlaşmamızda böyle bir şeyler yoktu. keyfi sömürmeye alışmıslar. vazgecemiyorlar

 • 11 Nisan
  16:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi