17 Nisan 2013

Akbank Üyelik Aidatı!

Akbank'tan çekmiş olduğum kredi sonucu tarafıma kredi kartı verildi, kabul ettik fakat kullanmadım. bir müddet sonra bankadan tarafıma kredimle ilgili 50-tl yıllık ücret çıktı 2013 Ocak ayı içerisinde bende ödedim ama kredi kartımı kapattım bankayla ilişiğimi kesmek için, sadece kredim kaldı.

Şubat ayında bankadan telefon geldi, kredi kartımı açtırmam ile ilgili 50-TL bonus vereceklerini 6 ay boyunca kartımı kapatmamam kaydıyla, yine kabul ettim, kartı zaten doğru dürüst kullanmıyorum fakat onların vermiş olduğu karta bu ay 85-TL üyelik aidatı çıkardılar. ben tekrar telefonla irtibata geçtim, telefonda kartı kapatmamam için 10-TL çip para hediye edeceklerini söylüyorlar.

Volkan 42 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön