15 Ağustos 2014

Akbank Usulsüz Kredi Kartı Borcu!

9 Temmuz 2014 günü Ankara'da bir marketten 83.47 tl'lik alışveriş yaptım Akbank kredi kartımla ödemek istedim ancak şifreyi girip şifre doğru yazısından sonra bağlantı yok diye fiş verdi. Bu işlemi iki sefer tekrarladım ardından ödemeyi nakit olarak yaptım. Ancak hesap hareketlerinde tahsilat yapılmış olduğunu gördüm.

Bunun üzerine banka müşteri hizmetleri numarasını aradım, muhatap bulamadım. Mail attım dilekçe faksla dediler 11 Temmuz 2014'te faksladım ancak 14 Ağustos oldu hala şikayetim değerlendirme sürecinde görünüyor.

1 aydan fazla süredir şikayetimin gereğini yapmayan ancak ekstre gönderip tahsilat bekleyen bankadan şikayetçiyim! Birde lütfen bu şikayetime ilgileneceğiz diye cevap verip Şikayetvar platformunda şikayete cevap verildi yazarak milleti yanıltmayınız!

Mustafa 495 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön